E- õpeiga päev350 €
13.märtsT/N18.00330 €
9.aprillE/K16.30330 €

Kursused

RIIAMÄE AUTOKOOL pakub Teile võimalust õppida klassis ja E-õppena A ja B-kategooria autojuhiks. Peale selle täiendõpet juhilubade omanikele.

B-kategooria autojuhi põhikursus klassis.

• 25 akadeemilist tundi (a’ 45 min) teooriat, kus õpitakse liikluseeskirja tundmist ja autoehitust;
  • ~21 sõidukorda (a’ 45 min) sõiduõpet, kus omandadakse vajalikud sõiduoskused sõidueksami sooritamiseks ARK büroos. Kuna auto tunnetuse omandamine on väga individuaalne siis sõidukordade arv võib varieeruda, kuid Riiamäe Autokoolis saab võtta nii palju sõidukordi kui vaja selleks, et omandada vajalikud sõidusoskused.
  • pimedaaja koolitus, mis koosneb:
    • 1 teooriatunnist 45 min.
    • 1  sõidutunnist 45min.
  • libedasõidu riskivältimise koolitusest, mis koosneb:
    • 2 teooriatunnist (2*45min.)
    • 1 sõidutunnist 45min. libedaplatsil.

Teooria õppetöö toimub meie klassiruumis aadressil Turu 5 ja kestab keskmiselt 2 kuud, 2 korda nädalas a’ 90 min, vastavalt kursuse alguse ajale.Õppetöös kasutakse projektorit, liiklustahvlit ja teisi näitlike õppevahendeid mootorsõidukijuhi õpetamiseks. Iga õppetööst osavõtja saab materjalid täiendavaks iseseisvaks õppeks.
Sõiduõppeks on Riiamäe Autokoolil  mitu erinevat õppesõiduautot, sõidukorrad lepitakse kokku eraldi meie kooli kontoris.

Esmaabi kursus

Õpilastel kes pole enne autokooli tulekut läbinud esmaabi kursust (16 akadeemilist tundi) on seda võimalik õppida meie autokoolis.

Kursus sisaldab:

• üldosa (esimene minut sündmuskohal, autoapteegi sisu)
  • eriosa (esmaabi verejooksul, luude ja liigeste vigastused; traumad; mürgitused)
  • praktiline osa (elustamine ja traumahaige käsitlust).

teooria.ee

B-kategooria autojuhi põhikursus e-õppes

• Teooria.ee õppekeskkonna ja -materjalide kasutamise õigus kolmeks kuuks.
  • Kolm (3×1,5 h) klassitundi Riiamäe autokoolis.
  • Teooriaõpetaja tugi (vajadusel saab õpetajale veebikeskkonnas küsimusi esitada).
  • ~ 21 sõidutundi.
  • Pimeda aja koolitus (koosneb veebipõhisest teooriast ja sõidutunnist 45 min).
  • Libedasõidu riskivältimise koolitus (koosneb veebipõhisest teooriast ja sõidutunnist 45 min libedaplatsil).

Veebipõhine teooriaõpe toimub kasutajasõbralikus Teooria.ee keskkonnas.

Teooria.ee õppematerjalid sisaldavad videoloenguid, vastustega liiklusteste, interaktiivseid õppekaarte, ristmike 3D-animatsioone, foorumit autokooliga suhtlemiseks ning palju muudki.

E-õppe kursusele saab registreeruda nii Riiamäe autokoolis kui ka Teooria.ee kodulehel.

B-kategooria kursusele saab registreerida

• Telefoonil 733 3720 / 56997758
  • Meili aadresil info@riiamaekool.ee
  • Kooli tuleb tuua 1 nädala jooksul peale registreerimist (siis loetakse õpilane täielikult registreerunuks):
    1. 1 foto
    2. perearstitõend
    3. passi või id-kaardi koopia
    4. esimene sissemakse (ülekandega)