E- õpeiga päev350 €

Kursused

Oleme 17. aastase kogemusega autokool Tartus ja

pakume teile:

Võimalust õppida nii klassikursusel ( maksimaalselt 12 inimest) ja E- õppes B-kategooria sõidukijuhiks kõigi tänapäevaste võimalustega. Kasutame ja pakume teile õppimisel erinevaid internetipõhiseid võimalusi.

• E-õpet Teooria .ee keskonnas.
  • Interneti põhist õpet Liiklulab  keskonnas. (firma kes koostas eksamiküsimused maanteeametile)

Korralikud õppeautod.

• 2018. aasta Renault Kadjar
  • 2019. aasta Opel Astra (samasuguse autoga tehakse eksamisõitu maanteeametis).

Rahulikud ja enda tööd oskavad õpetajad.

• Kalev Lood, õpetaja kogemust 21 aastat. Õppinud Mainoris, täiendanud Tallinna ülikooli Haapsalu kolležis erinevatel koolitutel. Õppinud andragoogikat ja läbinud palju erinevaid koolitusi.
  • Toomas Lood, õpetaja kogemust 5 aastat. Õppinud Maaülikoolis autoõpetajaks ja täiendanud Tallinna ülikooli Haapsalu kolležis erinevatel koolitustel.

Mugav asukoht.

• Kesklinn, bussijaam, Kvartali keskus.
! Teretulnud on ka inimesed kes ei tunne ennast turvaliselt tänapäeva liikluses tahavad lihtsalt võtta õppesõitu.
Mugavad makse tingimused.

Autokooli B-kategooria autojuhi põhikursus klassis.

• 25 akadeemilist tundi  ( 45 min)  teooriat, kus õpitakse kõike vajaliku mida peab teadma kooli lõpetanu maanteeameti eksamil ja muidugi enamatki mida läheb vaja igapäevases liikluses.
  • ~21 sõidukorda  (a’ 45 min) , kus õpitakse vajalikud sõiduoskused edaspidi liikluses olemiseks ja sõidueksami sooritamiseks maanteeametis. Kuna auto tunnetuse omandamine on väga individuaalne siis sõidukordade arv võib varieeruda, kuid Riiamäe Autokoolis saab võtta nii palju sõidutunde kui vaja selleks, et omandada vajalikud sõiduoskused.
  • pimedaaja koolitus, mis koosneb:
    • 1 teooriatunnist 45 min.
    • 1  sõidutunnist 45min.
  • libedasõidu  koolitusest, mis koosneb:
    • 2 teooriatunnist (2*45min.)
    • 1 sõidutunnist 45min. libedaplatsil.

Teooria õppetöö toimub meie klassiruumis  aadressil  Turu 5 Tartu  ja kestab keskmiselt 2 kuud, vastavalt kursuse alguse ajale. Õppetöös kasutatakse tänapäevaseid õppevahendeid mida läheb vaja tänapäevase mootorsõidukijuhi õpetamiseks. Pakume õpilastele tänapäevaseid õppematerjale täiendavaks iseseisvaks õppeks.
Õppesõiduks on Riiamäe  Autokoolil   mitu erinevat  õppesõiduautot millega on mugav teha õppesõitu. Pakume õppesõitu teha samasuguse õppeautoga millega tehakse eksamisõitu maanteeametis.

Autokooli  B-kategooria autojuhi põhikursus e-õppes.

• Teooria.ee õppekeskkonna ja -materjalide kasutamise õigus kolmeks kuuks.
  • Kolm (3×1,5 h) klassitundi Riiamäe autokoolis.
  • Teooriaõpetaja tugi (vajadusel saab õpetajale veebikeskkonnas küsimusi esitada).
  • ~ 21 sõidutundi.
  •  Pimeda aja koolitus (koosneb veebipõhisest teooriast ja sõidutunnist 45 min).
  • Libedasõidu koolitus (koosneb veebipõhisest teooriast ja sõidutunnist 45 min libedaplatsil).

Veebipõhine teooriaõpe toimub kasutajasõbralikus Teooria.ee keskkonnas.

Teooria.ee õppematerjalid sisaldavad videoloenguid, vastustega liiklusteste, interaktiivseid õppekaarte, ristmike 3D-animatsioone, foorumit autokooliga suhtlemiseks ning palju muudki.

E-õppe kursusele saab registreeruda nii Riiamäe autokoolis kui ka Teooria.ee kodulehel.

Esmaabi kursus.

Õpilastel kes pole enne autokooli tulekut läbinud esmaabi kursust (16 akadeemilist tundi) on seda võimalik õppida meie autokoolis.

Kursus sisaldab:

• üldosa (esimene minut sündmuskohal, autoapteegi sisu)
  • eriosa (esmaabi verejooksul, luude ja liigeste vigastused; traumad; mürgitused)
  • praktiline osa (elustamine ja traumahaige käsitlust).

Autokooli kursustele  saab  registreerida:

Mõningad toimingud mis kindlustavad 100% kursusel osalemise!

1. Kas olete võtnud perearstiga ühendust, et hankida tervisetõend.

2. Kui ei ole kursuse eest tasutud siis kursuse eest saate  tasuda autokooli  arvele või kohapeal sularahas.

Kui ülekandega siis saaja: Capitellum OÜ

Konto: Swedbank: EE872200221045664727

Selgituse: koolitusel osaleja nimi.

Kui tekib küsimusi oleme valmis vastama !