Kursused

E-õpeiga päev peale registreerimistteooria ja 28 sõidutundi. Võimalus õppida telefoni äpis790 €
Lõppaste E-õpeiga päev peale registreeridateooria ja 3 sõidutundi160 €
Esmaabikoolitus 23 ja 24. aprillkell 17.00 eelnevalt registreerida16. tundi koos õppematerjalidega eelnevalt registreerida55 €
B-kat koolitus E-õppesiga päev peale registreeridateooria ja 28 sõidutundi, pimeda, libeda, esmaabi koos õppematerjalidega995 €
16. aprill klassisK 17.00 eelnevalt registreerida25.teooria ja 28 sõidutundi, pimeda, libeda, esmaabi koos õppematerjalidega995 €

Oleme 21. aastase kogemusega autokool Tartus ja pakume teile

Võimalust õppida nii klassikursusel ( maksimaalselt 12 inimest) ja E-õppes B-kategooria sõidukijuhiks kõigi tänapäevaste võimalustega. Kasutame ja pakume teile õppimisel erinevaid internetipõhiseid võimalusi.

• Interneti põhist õpet Liikluslab keskkonnas. Telefoni äpis õppimise võimalus (firma kes koostas eksamiküsimused maanteeametile).
  • E-õpet Teooria.ee keskkonnas.

Korralikud õppeautod

1. KIA CEED manuaal kast (samasugune auto on riiklikul sõidueksamil)
  2. Opel Corsa automaat kastiga auto
  3. Opel Crossland X manuaal kast
  4. Toyota Yaris manuaal kast

Rahulikud ja enda tööd oskavad õpetajad

1. Kalev Lood Õpetaja kogemust 24 aastat. Õppinud Mainoris, täiendanud Tallinna ülikooli Haapsalu kolležis erinevatel koolitustel. Õppinud andragoogikat ja läbinud palju erinevaid koolitusi.
  2. Toomas Lood Õpetaja kogemust 10 aastat. Õppinud Maaülikoolis autoõpetajaks ja täiendanud Tallinna ülikooli Haapsalu kolležis erinevatel koolitustel.

Mugav asukoht

1. Kesklinn, bussijaam, Kvartali keskus.

Teretulnud on ka inimesed kes ei tunne ennast turvaliselt tänapäeva liikluses tahavad lihtsalt võtta õppesõitu.
Mugavad makse tingimused.

Autokooli B-kategooria autojuhi põhikursus klassis.

• 25 akadeemilist tundi  ( 45 min)  teooriat, kus õpitakse kõike vajaliku mida peab teadma kooli lõpetanu maanteeameti eksamil ja muidugi enamatki mida läheb vaja igapäevases liikluses.
  • ~28 sõidutundi  (a’ 45 min) , kus õpitakse vajalikud sõiduoskused edaspidi liikluses olemiseks ja sõidueksami sooritamiseks maanteeametis. Kuna auto tunnetuse omandamine on väga individuaalne siis sõidukordade arv võib varieeruda, kuid Riiamäe Autokoolis saab võtta nii palju sõidutunde kui vaja selleks, et omandada vajalikud sõiduoskused.
  • pimedaaja koolitus, mis koosneb:
    • 1 teooriatunnist 45 min.
    • 1  sõidutunnist 45min.
  • libedasõidu  koolitusest, mis koosneb:
    • 2 teooriatunnist (2*45min.)
    • 1 sõidutunnist 45min. libedaplatsil.

Teooria õppetöö toimub meie klassiruumis  aadressil  Turu 5 Tartu  ja kestab keskmiselt 2 kuud, vastavalt kursuse alguse ajale. Õppetöös kasutatakse tänapäevaseid õppevahendeid mida läheb vaja tänapäevase mootorsõidukijuhi õpetamiseks. Pakume õpilastele tänapäevaseid õppematerjale täiendavaks iseseisvaks õppeks.
Õppesõiduks on Riiamäe  Autokoolil  mitu erinevat  õppesõiduautot millega on mugav teha õppesõitu.

Autokooli  B-kategooria autojuhi põhikursus e-õppes.

• Teooria.ee õppekeskkonna ja -materjalide kasutamise õigus kolmeks kuuks.
  • Kolm (3×1,5 h) klassitundi Riiamäe autokoolis.
  • Teooriaõpetaja tugi (vajadusel saab õpetajale veebikeskkonnas küsimusi esitada).
  • ~ 28 sõidutundi.
  •  Pimeda aja koolitus (koosneb veebipõhisest teooriast ja sõidutunnist 45 min).
  • Libedasõidu koolitus (koosneb veebipõhisest teooriast ja sõidutunnist 45 min libedaplatsil).

Veebipõhine teooriaõpe toimub kasutajasõbralikus  Liikluslabi või Teooria.ee keskkonnas.

Teooria.ee õppematerjalid sisaldavad videoloenguid, vastustega liiklusteste, interaktiivseid õppekaarte, ristmike 3D-animatsioone, foorumit autokooliga suhtlemiseks ning palju muudki.

Liikluslabi keskkonnas saab õppida ja hiljem teha kooliteooria eksamit.

E-õppe kursusele saab registreeruda nii Riiamäe autokoolis kui ka Teooria.ee kodulehel.

Esmaabi kursus

Õpilastel kes pole enne autokooli tulekut läbinud esmaabi kursust (16 akadeemilist tundi) on seda võimalik õppida meie autokoolis.

Kursus sisaldab

1. Üldosa Esimene minut sündmuskohal, autoapteegi sisu
  2. Eriosa Esmaabi verejooksul, luude ja liigeste vigastused; traumad; mürgitused
  3. Praktiline osa Elustamine ja traumahaige käsitlust.

Autokooli kursustele  saab  registreerida:

1. Telefonil  +372 5699 7758
  2. Meili aadresil info@riiamaekool.ee

Mõningad toimingud mis kindlustavad 100% kursusel osalemise!

1. Kas olete võtnud perearstiga ühendust, et hankida tervisetõend.

2. Kui ei ole kursuse eest tasutud siis kursuse eest saate  tasuda autokooli  arvele või kohapeal sularahas. Kokkuleppes võimalus tasuda mitmes osas.

Kui ülekandega siis saaja: Capitellum OÜ

Konto: Swedbank: EE872200221045664727

Selgituse: koolitusel osaleja nimi ja isikukood.

Kui tekib küsimusi oleme valmis vastama!